Bartlett - Established 1884 in New York City

Bijscholingscursus productmodulen

Voor de gediplomeerde keurmeester is het van belang de kennis en de vaardigheden van de betreffende modules actueel te houden. 
Tijdens deze bijscholingscursussen worden de nieuwste ontwikkelingen besproken op het gebied van keuren, voorschriften, rassen, ziekten en gebreken e.d. Bij deze cursussen ligt de nadruk op het uitvoeren van praktische keuringen en het bespreken van diverse productmonsters. Verder is er een terugblik op het afgelopen jaar en een vooruitblik op het komende jaar. daarnaast kan men op deze dagen elkaars ervaringen uitwisselen.

Voor wie?
De bijscholingscursussen zijn bestemd voor iedereen die in het bezit is van een diploma Keurmeester groenten en fruit of de Kwaliteitsmedewerker groenten en fruit.

Welke bijscholingscursussen zijn er en waar worden ze gegeven?

Module
Locatie
Duur (middag)
Kosten

Glasgroenten
nr. 604 BP1

Barendrecht
3,5 uur
€ 249,- p.p.
Vollegrondsgroenten
nr. 604 BP2
Barendrecht
4,5 uur
€ 295,- p.p.
Uien
nr. 604 BP3
provincie Zeeland
3,5 uur
€ 249,- p.p.
Fruit
nr. 604 BP4
Barendrecht
3,5 uur
€ 249,- p.p.
Uitheems/Exoten
nr. 604 BP5
Barendrecht
4,5 uur
€ 295,- p.p.

Paddestoelen
nr. 604 BP6

Zaltbommel
3,5 uur
€ 249,- p.p.

Vergoeding
De vergoeding bestaat uit 50% van de cursuskosten (excl. BTW) voor deelnemers die in het bezit zijn van een diploma Kwaliteitsmedewerker of Keurmeester. 
Naast het gebruikelijke declaratieformulier "verzoek tot vergoeding cursuskosten", die te downloaden is van de site van het AGF groothandelsfonds, moet een kopie van het diploma van de keurmeester worden bijgevoegd.

Cursusnummer 604 BP1 t/m BP 6

Opleider
N & S 
Hogeweg 129
5301 LL Zaltbommel
T: 0418-575859
F: 0418-575859
Contact persoon: Mevr. I. v.d. Sande
isa@ns-quality.nl

Copyright 2005 Project Seven Development