Bartlett - Established 1884 in New York City

Cursus HACCP voor bandleider snijbedrijven

In maar weinig bedrijven is het belang van hygiënisch werken zo groot als in de AGF verwerkingsbedrijven. Een kleine fout kan immers directe gevolgen hebben voor de voedselveiligheid en voor het imago van uw bedrijf. 
Het is daarom belangrijk dat alle medewerkers die direct en indirect betrokken zijn bij de productie, op de hoogte zijn van de geldende regels en voorschriften op het gebied van hygiëne en voedselveiligheid. De cursus HACCP voor bandleider gaat in op dit belangrijke onderdeel van de bedrijfsvoering.

Inhoud van de cursus
Een ervaren docent behandelt tijdens de vier dagdelen durende cursus de volgende onderwerpen:
BRC, HACCP, IFS, EUREPGAP
Micro-organismen
Riscico inventarisatie van teelt tot gebruiker
CCP's
Leidinggeven in de praktijk aan persoonlijke hygiëne
Leidinggeven aan bedrijfshygiëne
Controle reinigen en desinfecteren (middelen en methoden)
Regelgeving op het gebied van hygiëne en voedselveiligheid WVA
De relatie tussen hygiëne en kwaliteitszorg
Knelpunten inventarisatie binnen het bedrijf
Recall procedure
Etikettering
In een persoonlijk gesprek met de directie wordt bepaald waar de accenten van de cursus moeten komen te liggen.

Doel van de cursus
De cursus heeft tot doel de deelnemers praktische achtergrondinformatie te geven rondom het thema HACCP, BRC, IFS, Eurepgap waardoor zij het nut en de noodzaak van hygiënisch denken en handelen inzien. Door gezamenlijk een knelpunteninventarisatie op te stellen, worden de deelnemers in staat gesteld zelf actief mee te denken over verbeterpunten binnen het bedrijf.

Praktische informatie
De door SVO Training en Advies B.V. verzorgde cursus komt in aanmerking voor 50% vergoeding van de cursuskosten vanuit het AGF Groothandelsfonds en wordt meestal in-company gegeven. Het voordeel daarvan is dat het hele team leidinggevenden erbij betrokken wordt. Bijkomend voordeel is dat er geen sprake is van reistijd.

Cursusduur
De cursus duurt 4 dagdelen, inclusief een erkend examen onder auspiciën van de raad van accreditatie. De deelnemer ontvang na afloop van de cursus een certificaat.

Cursusprijs
De cursus kost € 420,-- (excl. BTW) per deelnemer.

Vergoeding
De vergoeding bestaat uit 30% van de cursuskosten (excl. BTW). Voor deze cursus kan een aanvullende ESF subsidie van 35% worden aangevraagd bij het SOG. 

Cursusnummer

616

Opleider
SVO opleidingen
Kroonslag 2
3990 GH Houten
030 - 2758156
contactpersoon: Dhr. R. Quist
info@svo.nl

Copyright 2005 Project Seven Development